Z uwagi na czas pandemii i ograniczenia związane ze spotkaniami, zdecydowaliśmy się przenieść konferencję do internetu.

Termin i godziny wydarzenia
Odbędzie się ona dnia 27-go listopada w godzianch 16:00-21:00, tym razem wydarzenie będzie jednodniowe.
Każdy zarejestrowany uczestnik wydarzenia otrzyma emailem link, poprzez który będzie można uczestniczyć w konferencji. 

Nasze dotychczasowe konferencje zmieniały życie i patrzenie na biznes wielu ludzi, setki osób zostało zainspirowanych do nowych rzeczy, zbudowanych zostało mnóstwo relacji między uczestnikami. Dziś widzimy przez nami kolejne zadanie do wykonania – stworzenie grupy ludzi biznesu, z którymi wspólnie będziemy wpływali na właściwe zrozumienie finansów w kościele poprzez szereg praktycznych działań. Czy pozwolisz się zaprosić do tego projektu? Już dziś zarejestruj się na konferencję i spędzić wyjątkowy czas w gronie ludzi żyjących w pasji dla Boga i Jego Królestwa.

Opłata konferencyjna

Wynosi 200zł. Jeśli uczestniczysz w konferencji jako małżeństwo, opłatę ponosisz tylko raz.

Osoby prowadzące konferencję i sesje:

Norbert Palimąka – Od samego początku jest zaangażowany w kierowanie Fundacją OBDS, a od kilku lat jest prezesem integrując chrześcijańskie środowisko właścicieli biznesów oraz menadżerów wielu firm w Polsce i za granicą. Kieruje również Fundacją ESPA, która zajmuje się wspieraniem rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka. Swoimi działaniami wspiera potrzebujących poprzez szeroko rozwiniętą pomoc humanitarną.

Krzysztof Jędrzejewski – Jeden z fundatorów Fundacji OBDS. Od wielu lat aktywnie zaangażowany w działalność społeczną. W przeszłości mocno związany z działalnością biznesową, zatrudniając wiele tysięcy osób w kilkudziesięciu firmach, którymi zarządzał. Mówca konferencyjny z pasją dzielący się swoimi doświadczeniami. Człowiek oddany Bogu i ludziom.

Wiesław Ziemba – Jest współzałożycielem ruchu Polska Dla Jezusa. Przez wiele lat pełnił funkcję pastora w Kościele Anastasis w Legnicy, w ostatnim czasie usługuje apostolsko wielu kościołom w Polsce. Jest mentorem dla liderów i przywódców chrześcijańskich. Główne akcenty jego nauczania dotyczą przywrócenia Bożych standardów w życiu osobistym, służbie i biznesie.

Leszek Adamski – Jest pastorem Kościoła Bożego „Dom Ojca” w Mysłowicach. Od roku 1991 prowadzi działalność gospodarczą. Obecnie jest prezesem i głównym udziałowcem spółki Folmag. Firma zajmuje się produkcją półproduktów meblowych oraz samoprzylepnych art. dekoracyjnych. Aktywnie wspiera rozwój Bożego Królestwa jako pastor oraz jako przedsiębiorca.

Rick & Holy Betenbough – współzałożyciele Betenbough Homes w roku 1992. Przez 24 lata Rick był prezesesm Betenbough Homes, firma zbudowała prawie 8000 domów dla rodzin z Zachodniego Teksasu. Na początku 2016 roku poczuli, że powinni odejść od roli osób zarządzających, umożliwiając nowym liderom dalszy rozwój i prowadzenie Betenbough Homes. Oboje służą teraz w firmie Cornerstone Business Holdings, Inc., spółki matki Betenbough Homes, gdzie realizują swoją pasję do rozwoju Królestwa Bożego.

Andrzej Gąsiorowski – Chrześcijanin, biznesmen, z wykształcenia lekarz, współwłaściciel legendarnej spółki Art.-B, działacz społeczności żydowskiej. Od 1991 roku mieszkający i działający w Izraelu. Wspólnie z żoną Bożeną i kilkoma innymi osobami są założycielami organizacji pozarządowej Helping Hand Coalition (HHC), która działa na rzecz ocalonych z Holokaustu.

Tomasz Kmiecik – Starszy Pastor w Kościół Shoreline Poland, Vice-prezes Fundacji Pomocy Kobietom Eurohelp. Gospodarz tegorocznej konferencji online. Człowiek żyjący pasją dla Boga, wizjoner i charyzmatyczny nauczyciel.