Konferencja OBDS odbędzie się w pięknej scenerii pałacowej w niewielkiej miejscowości Mała Wieś, tylko 45 min drogi od Warszawy. Niedawno oddany do użytku obiekt stanowi wyjątkowe połączenie zabytkowego pałacu z nową częścią hotelową i salą bankietową. Podczas trzech marcowych dni chcemy koncentrować się na temacie Królestwa Bożego w świetle zasobów finansowych. Wierzymy, że pieniądze mają duże znaczenie w rozwoju wielu dziedzin życia a właściwe ich zrozumienie nie tylko pomaga w uniknięciu niepotrzebnych błędów, ale przede wszystkim przyczynia się do ekspansji. Potrzebujemy w Polsce ludzi biznesu ze świadomością ich pracy dla Boga i dla ludzi i o tym będziemy mówić w czasie konferencji.
Biznes jest tak samo ważny w Bożych oczach jak każda inna służba a ludzie powołani do biznesu mają dziś zadanie do wykonania, są przeznaczeni do uwielbienia Boga swoim obdarowaniem, pracą, zasobami.
Nasze dotychczasowe konferencje zmieniały życie i patrzenie na biznes wielu ludzi, setki osób zostało zainspirowanych do nowych rzeczy, zbudowanych zostało mnóstwo relacji między uczestnikami. Dziś widzimy przez nami kolejne zadanie do wykonania – stworzenie grupy ludzi biznesu, z którymi wspólnie będziemy wpływali na właściwe zrozumienie finansów w kościele poprzez szereg praktycznych działań. Czy pozwolisz się zaprosić do tego projektu? Już dziś zarejestruj się na konferencję i przyjedź spędzić wyjątkowy czas w gronie ludzi żyjących w pasji dla Boga i Jego Królestwa.

ZOBACZ KRÓTKI FILM, PREZENTUJĄCY MIEJSCE KONFERENCJI:

MIEJSCE KONFERENCJI:

Pałac Mała Wieś
Mała Wieś 40
05-622 Belsk Duży

województwo mazowieckie
45 minut od centrum Warszawy

http://palacmalawies.pl/

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:

Pokoje hotelowe są głównie dwuosobowe, istnieje też możliwość rezerwacji pokoju jednoosobowego. Ośrodek posiada w swojej ofercie pokoje trzy i czteroosobowe.
Koszt konferencji jest zróżnicowany i w zależności od wyboru opcji przedstawia się następująco:

DWA DNI:

  • 660zł/os – miejsce w pokoju dwuosobowym lub trzyosobowym – 2 noclegi, opłata konferencyjna, pełne wyżywienie
  • 890zł/os – miejsce w pokoju jednoosobowym – 2 noclegi, opłata konferencyjna, pełne wyżywienie

 

Powyższe ceny zawierają: opłatę konferencyjną, dwa noclegi (14/15.03. oraz 15/16.03.), pełne wyżywienie (14.03. – drobna przekąska na kolację, 15.03. – śniadanie, obiad i kolację, 16.03. – śniadanie i obiad), przerwy kawowe. 

 

JEDEN DZIEŃ:

  • 520zł/os miejsce w pokoju dwuosobowym lub trzyosobowym w hotelu – 1 nocleg, opłata konferencyjna, pełne wyżywienie na czas pobytu
  • 600zł/os – miejsce w pokoju jednoosobowym w hotelu – 1 nocleg, opłata konferencyjna, pełne wyżywienie na czas pobytu

 

Powyższe ceny zawierają: opłatę konferencyjną, jeden nocleg (15/16.03.), pełne wyżywienie (15.03. – obiad i kolację, 16.03. – śniadanie i obiad), przerwy kawowe.

 

Możliwy jest udział w konferencji bez noclegów i wyżywienia. W takim przypadku opłata konferencyjna bez zakwaterowania i posiłków jest stała i wynosi 180zł, niezależnie od ilości dni uczestnictwa. W opłacie konferencyjnej uwzględnione są przerwy kawowe.

 

Wpłaty prosimy kierować na rachunek w ciągu 3 dni od wypełnienia zgłoszenia:

09 1240 1473 1111 0010 6211 0588

Fundacja Od Biznesu Do Służby
Złotoryjska 65/3
59-220 Legnica
Z dopiskiem: „Konferencja OBDS – imię i nazwisko

ORGANIZATOR KONFERENCJI:

Organizatorem konferencji jest Fundacja OBDS.

Informacje dodatkowe:

Norbert Palimąka
mail: info@obds.pl

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA ! Termin rejestracji upływa dnia 05 marca 2019.

Aby zgłosić swoje uczestnictwo w konferencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

Warunkiem niezbędnym do dokończenia procesu rejestracyjnego jest opłacenie kosztów konferencji.

Na wpłaty czekamy do 3 dni od daty wypełnienia formularza rejestracyjnego, w przypadku jej braku rejestracja zostanie anulowana.

Zarówno rejestracja jak i wpłata, zostaną potwierdzone mailem na adres podany w formularzu. ZAREJESTRUJ SIĘ

PLAN KONFERENCJI:

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwe niewielkie zmiany w programie konferencji.

CZWARTEK 14.03.2019.

17.00 – 21.00 Rejestracja uczestników, zakwaterowanie

18.00 – 19.30 ciepły poczęstunek, kawa herbata

19.30 – 21.00 Sesja 1 – Jerzy Rycharski/Grzegorz Wojewódka

 

PIĄTEK 15.03.2019.

07.30 – 09.30 Śniadanie (dla osób zakwaterowanych w ośrodku od czwartku)

09.00 – 09.30 Rejestracja uczestników, zakwaterowanie dla osób uczestniczących od piątku

09.30 – 10.00 rozpoczęcie II dnia konferencji, modlitwa i uwielbienie Boga

10.00 – 11.30 Sesja 2 – Jerzy Rycharski/Grzegorz Wojewódka

11.30 – 12.15 Przerwa kawowa

12.15 – 13.45 Sesja 3 – Sara i Olof Vinnardag

 13.45 – 14.00 Ogłoszenia

14.00 – 16.00 Przerwa obiadowa

16.00 – 17.15 Sesja 4 – liderzy OBDS

17.15 – 17.30 Przerwa

17.30 – 18.45 Sesja 5 – Andrzej Gąsiorowski

18.45 – 19.45 Modlitwa i uwielbienie

20.00 – kolacja

 

SOBOTA 16.03.2019.

 

07.30 – 09.00 Śniadanie

09.00 – 09.30 rozpoczęcie, modlitwa i uwielbienie Boga

09.30 – 10.00 Sesja 6 – Sylwester Nowakowski

10.00 – 11.30 Sesja 7 – Sara i Olof Vinnardag

11.30 – 12.00 Przerwa kawowa (wykwaterowanie z pokoi)

12.00 – 12.45 Sesja 8 – świadectwa

12.45 – 13.45 Podsumowanie i zakończenie konferencji – zespół OBDS

13.45 – 14.30 Obiad

MÓWCY ORAZ OSOBY PROWADZĄCE KONFERENCJĘ:

Olaf i Sara Vinnardag

 

Olof i Sara Vinnardag mieszkają w Ljungbyhed w Szwecji. Są małżeństwem od 26 lat i mają czwórkę dzieci.

W 2004 r. rozpoczęli działalność związaną z wynajmem domów. W tym czasie Olof był zatrudniony jeszcze jako nauczyciel w pełnym wymiarze godzin w chrześcijańskiej szkole, a Sara pracowała w Centrum Konferencyjnym „Lone Star”.

Dziś posiadają 25 swoich domów i mieszkań a wynajmują w sumie około 60 domów z 400 łóżkami głównie dla firm. Są również właścicielami „Havshotellet”, designerskiego hotelu w ekskluzywnej, portowej dzielnicy Malmö – Limhamn.

Sara przez ostatnie 15 lat podróżowała do Polski, uczestnicząc w wielu chrześcijańskich konferencjach, poznając wiele osób.

Dzięki darom i zasobom, które Bóg im dał, cała rodzina żyje w pasji do poszerzania Królestwa Bożego usługując gościnnością swoich domów tysiącom ludzi.

Jerzy Rycharski

 

Lider ruchu Polska Dla Jezusa, pastor wspólnoty Kościoła Bożego w Chrystusie w Kaliszu. Od lat nosi w swoim sercu pasję dla Bożej obecności, dla odnowy Kościoła oraz transformację naszego kraju.

Bardzo ważną dziedziną jest też modlitwa i działania na rzecz Izraela.

Przez lata nosi w sercu pragnienie aby ludzie, którzy wierzą w Boga, żyli w pełni obfitości, wolni od ducha ubóstwa. Jego nauczania w tym temacie zmieniają życie wielu osób. Od samego początku wspiera swoją obecnością konferencje biznesowe OBDS.

Z żoną Małgorzatą mają dwoje dzieci: Filipa i Natalię.

Grzegorz Wojewódka

 

Architekt, przedsiębiorca, Prezes Zarządu Spółki Kwadrat Polska działającej w branży architektoniczno-budowlanej na terenie kraju i Europy.
Zdeterminowany użytkownik pytania „Dlaczego?” oraz dewizy „Ludzie latają w kosmos, a Ty mówisz, że się nie da?”.

Wizjoner i aktywista działający na rzecz wzrostu człowieka, rozwoju uwielbienia, budowania relacji jedności w Kościele oraz poszerzania poparcia dla Izraela.
Lider uwielbienia w Domu Modlitwy w Gliwicach. Człowiek szerokiej wizji, orędownik i praktyk skutecznego, owocnego działania w każdej – nie tylko biznesowej – rzeczywistości.

Prywatnie mąż cudownej żony Gaby, przyjaciel bardziej niż dziadek dla niezwykłego wnuka.

Andrzej Gąsiorowski

 

Andrzej Gąsiorowski – Chrześcijanin, biznesmen, z wykształcenia lekarz, współwłaściciel legendarnej spółki Art.-B, działacz społeczności żydowskiej.

Od 1991 roku mieszkający i działający w Izraelu. Wspólnie z żoną Bożeną i kilkoma innymi osobami są założycielami organizacji pozarządowej Helping Hand Coalition (HHC), która działa na rzecz ocalonych z Holokaustu. Za swoją działalność jest doceniany i wyróżniany zarówno w Izraelu jak i na całym świecie.

Pasją Andrzeja jest nauka, medycyna, nowe technologie oraz organizacja wydarzeń masowych dla tysięcy ludzi. Swoim wizjonerstwem zapala ludzi do działania i wchodzenia w ponad przeciętne obszary funkcjonowania.

Norbert Palimąka

 

Od samego początku jest zaangażowany w kierowanie Fundacją OBDS, a od kilku lat jest prezesem integrując chrześcijańskie środowisko właścicieli biznesów oraz menadżerów wielu firm w Polsce i za granicą.

Przez wiele lat związany z biznesami o tematyce e-commerce. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w międzynarodowej korporacji IMS Health, dla której świadczył usługi dostarczania informacji dla przemysłu farmaceutycznego.

Kieruje również Fundacją ESPA, która zajmuje się wspieraniem rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka. Swoimi działaniami wspiera potrzebujących poprzez szeroko rozwiniętą pomoc humanitarną.

Sprawny organizator, szczęśliwy ojciec czwórki dzieci, które wychowuje wspólnie z żoną Iwoną.

Piotr Furgała

 

Od 1994 roku prowadzi w Malborku Firmę ARCONA, która specjalizuje się w produkcji wypełnień stosowanych w wyrobach pościelowych, poduszkach i elementach siedziskowych mebli tapicerowanych oraz asortymentu tego rodzaju.

Piotr jest ojcem inicjatywy OBDS, którą powołał do istnienia blisko 12 lat temu. Z głębokim zaangażowaniem poświęca się w budowanie Królestwa Bożego wśród chrześcijan w biznesie.

Wraz z żoną Stenią mają dwójkę dorosłych już dzieci,

Wiesław Ziemba

 

Jest współzałożycielem ruchu Polska Dla Jezusa. Przez wiele lat pełnił funkcję pastora w Kościele Anastasis w Legnicy, w ostatnim czasie usługuje apostolsko wielu kościołom w Polsce. Jest mentorem dla liderów i przywódców chrześcijańskich. Główne akcenty jego nauczania dotyczą przywrócenia Bożych standardów w życiu osobistym, służbie i biznesie.

Wiesław mieszka wraz ze swoją żoną Wandą w Legnicy, wspólnie wychował pięcioro dzieci. Jest człowiekiem, który w pełni poświęcił swoje życie dla innych ludzi, wychowując wielu duchowych synów i wiele córek.

Leszek Adamski

 

Jest pastorem Kościoła Bożego „Dom Ojca” w Mysłowicach.

Od roku 1991 prowadzi działalność gospodarczą. Obecnie jest prezesem i głównym udziałowcem spółki Folmag. Firma zajmuje się produkcją półproduktów meblowych oraz samoprzylepnych art. dekoracyjnych.

Aktywnie wspiera rozwój Bożego Królestwa jako pastor oraz jako przedsiębiorca. Jest czynnie zaangażowany w nadzór i doradztwo w wielu Fundacjach i inicjatywach dobroczynnych.

Sylwester Nowakowski

 

Wieloletni wykładowca w prywatnych szkołach o profilu bankowość i finanse. Prawnik z bogatym doświadczeniem w środowisku biznesowym, w tym z zakresu prowadzenia negocjacji z kontrahentami. Posiada jak również doświadczenie w rejestracji kościołów, spółek oraz fundacji.

Mówca konferencyjny, lider kościoła, członek zarządu Fundacji „Moja Latarnia”, która zajmuje się m.in. pomocą rodzinom i osobom potrzebującym i w trudnej sytuacji życiowej. Od 30 lat wraz z żoną Ewą działają aktywnie w służbie upowszechniania Słowa Bożego w Polsce.

Od 2000 roku do chwili obecnej wspólnik w Kancelarii Radców Prawnych Nowakowski & Sławek s.c. w Gdyni, / www.KRPNS.PL /.